Drone Çekimi - Havadan Çekim - Hava Çekimi

Yalova Hava Çekimi

Yalova Hava Çekimi Olarak Kurumumuz Biriz Medya yapılanması drone çekimi hizmeti vererek havadan video çekimi havadan fotoğraf çekimi hizmeti için sitemizde havadan çekim fiyatları sekmesinden fiyat teklifi alabilir yada iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Drone pilotlarımız ve görüntü yönetmenlerimiz ile uçan kameraların iyi şekilde siz değerli müşterilerimizi memnun edene denk elimizden gelen çaba ve gayreti gösteriyoruz. Yalova Hava Çekimi Türkiye’nin 81 ilini gezmiş ve tüm hava şartlarında deneyim kazanmış yaratıcı kadromuz ile son teknoloji ekipmanlarımızla 1080 full hd ve 4k ultra hd formatların da görüntüleri müşterilerimize ister kurgusu yapılmış montajli halde isterse ham halinde teslim ediyoruz. Yalova Hava Çekimi Müşterilerimizin beklentilerini ya ilk yada yenilik anlayışı ve bakış açısı ile çekimleri daha kaliteli ve kalıcı, verimli hale getirerek aldığımız video kayıtları veya raw fotoğraflarımız da bakış açısı sunmaktayız. Havadan çekim hemen hemen bütün alanlarda birçok sektörde kullanılmaktadır.
Havadan çekim teknikleri artık günümüz filmcilik, prodüksiyon camiasına tam olarak yerleşmiş ve ihtiyaçları havadan video çekerek ve havadan fotoğraf çekerek karşılamaktadır. Yalova Hava Çekimi Helikopterlerin çekim alanına yaklaşamadı belki-veya havadan çekim yapma olanağı bulunmayan hatta kapalı ortamlarda dahi halk arasında uçan kamera olarak adlandırılan dronlar, multicopterler, phantom, inspire gibi cihazlar ile beklenenin üstünde bize video prodüksiyon anlamında çözüm sunmaktadır.
BİRİZ MEDYA & PRODÜKSİYON yaratıcı kadrosu istenilen ölçekde ve görüntü kalitesinde ultra hd 4k gibi 1080 full hd gibi video kayıt formatı sunuyor eğer hizmet aldığınız alan havadan fotoğraf çekimi ise raw formatlarında hava çekimlerini sunmaktadır.
Hava Çekimleri ile bu günlerde Yatırım proje çekimleri, parti açılışları , parti mitingleri , her mevsimde organizasyon, düğün hikayelerinde film için helikopter kameralara ihtiyaç duyulur. Rejili Canlı Yayınlarda, Avm lerin açık hava etkinlikleri, gerekli tüm Organizasyonlar da, yerel ve uluslar arası tv programları, yurt içi ve yurt dışı diziler ve sinema setlerinde 2.kamera olarak her sahnede kullanılır.